Тарт с бекон и сос сирена-1,2кг 10 парчета

22.00 лв.

Тарт с бекон и сос сирена-1,2кг в удобна опаковка

Алергени: лактоза, глутен
  • брашно
  • масло
  • бекон
  • синьо сирене
  • сметана
  • морков
  • пармезан